Wojciech Abraszek

absolwent Akademii im.Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp., wychowanek klubu Czarni Browar Witnica, zawodnik IV i III ligi - pozycja bramkarz, grał w zespołach Czarni Browar Witnica(18 lat), Łucznik Strzelce Kraj.(runda jesienna), Spójnia Ośno Lubuskie(1 rok), KS Nowiny Wielkie (1 rok).

Pomysłodawca i Prezes Witnickiej Szkółki Piłkarskiej.

Trener UEFA A

Trener Przygotowania Motorycznego

Staż trenerski: KGHM Zagłębie Lubin

Certyfikat z Nowoczesnego Zarządzania Klubem Sportowym

 

Sławek Wesołowski

Pomysłowy, energiczny, uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia. Swoją przygodę Trenerską zaczynał w rodzimych stronach w klubie MKS Czarni Browar Witnica. Pracował rownież w Chemiku Gorzów oraz w Akademii Piłkarskiej Warty Gorzów. Obecnie odpowiada za najmłodsze grupy w Witnickiej Szkółce Piłkarskiej.

Szczególnym atutem Trenera jest pedagogiczne podejście do dzieci i młodzieży, dzięki wiedzy zdobytej na kursach z zakresu psychologii i rozwoju w sporcie. Trener Sławek posiada również wieloletnie doświadczenie w animacyjnej pracy z najmłodszymi dziećmi.

Od kilku lat pasjonuje się komentowaniem i prowadzeniem wydarzeń sportowych. Jego głos usłyszycie na stadionie przy Olimpijskiej podczas meczów Warty i Stilonu Gorzów. Oprócz piłki nożnej interesuje się podróżami, siatkówką, treningiem siłowym, skokami ze spadochronem oraz dziennikarstwem. 

 

Grzegorz Baranowski

Fotograf

 

Piotr Ratajski