Jesteśmy największym klubem w gminie Witnica szkolącym dzieci i młodzież

Nie tylko Rodzice i Mieszkańcy naszej Gminy widzą, jak prężnie działa i rozwija się WITNICKA SZKÓŁKA PIŁKARSKA, która reprezentuje naszą gminę w Województwie i poza nim‼ Po niecałych 42 miesiącach nasz klub posiada blisko 59 zawodników w sekcji piłkarskiej oraz 52 zawodniczki w sekcji tanecznej!!!

Po niecałych 42 miesiącach jesteśmy NAJWIĘKSZYM KLUBEM W GMINIE WITNICA SZKOLĄCYM DZIECI I MŁODZIEŻ. Jedyny klub, który zatrudnia 4 trenerów z Gminy Witnica ‼ Po niecałych 42 miesiącach, chcemy spełnić nasze marzenie, odnośnie budowy bazy sportowej. Marzenia to cele i ten cel chcemy wykonać. Wiadomo, że nie stać nas na pokrycie całości inwestycji, ale przez pewien okres, pomału odkładaliśmy środki na wkład własny. Niedługo ruszą zbiórki, mamy również nadzieję na pomoc sponsorów, aby pomału realizować plan w rozwój dzieci. Chcemy w imieniu klubu WSP podziękować Panu Dariuszowi Jaworskiemu, Burmistrzowi MiG Witnica, za docenienie naszej pracy w rozwój klubu. Klubu, który trwa zaledwie 3 lata!!! Dziękujemy za wsparcie oraz za okazałą pomoc. Cieszymy się i dziękujemy wszystkim Rodzicom i Dzieciom, którzy zaufali w nasz projekt. Uśmiech i radość po meczach, turniejach i treningach bezcenna. Nasz cel to wyszkolić człowieka, a później sportowca. Człowieka, który będzie miał szacunek do drugiej osoby, a przede wszystkim do drugiego sportowca. Dziękujemy wszystkim osobom, którzy pomagają w rozbudowie klubu, bez was nie byłoby tego.